PRODÁNO – Rodinný dům 6 + kk/G Rochlova Vysoký Újezd

  • 31. 5. 2023

Exkluzivní nabídka moderní úsporné pasivní dřevostavby rodinného domu, která je situována do dynamicky se rozvíjející oblasti Vysokého Újezda, kde vedle základní občanské vybavenosti, najdete také kvalitní gastronomii a hlavně špičkové 18 ti jamkové hřiště Golf Resort Albatross, jehož design navrhl známý golfový architekt Keith Preston.

V rámci financování koupě máte jedinečnou možnost využít převzetí hypotéčního financování u Hypotéční banky, a.s. s tím, že aktuálně je k dispozici částka cca 2 500 000,- Kč s úrokovou sazbou 1,99%, splátka 9 913,- Kč a fixací do 20.09.2027, dále částka cca 4 200 000,- Kč s úrokovou sazbou 2,19%, splátka 16 582,- Kč a fixace do 23.05.2028!!!!

Dům disponuje dvěma podlažími a podkrovím, které lze využít jako další úložný prostor.

V přízemí je k dispozici obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, pracovna, technická místnost, koupelna se sprchovým koutem a závěsnou toaletou, chodba, zádveří s bezpečnostními vstupními dveřmi a garáž s vjezdovými vraty na dálkové ovládání.

Patro domu nabízí master ložnici s šatnou, dva dětské pokoje, pracovnu, koupelnu s vanou a závěsnou toaletou.

Podlaží jsou propojena samonosným schodištěm z masivu.

V obytných místnostech a chodbách je položena kvalitní vinylová podlaha s dekorem dubu, v koupelnách, technické místnosti a zádveří je keramická dlažba. Koupelny jsou obloženy velkoformátovými obklady, které spolu s moderní sanitární keramikou, koupelnovým nábytkem a kvalitními vodovodními bateriemi Hansgrohe tvoří linie současných trendů bydlení.

Kuchyňská linka ve vysokém lesku je kompletně vybavena úspornými vestavěnými spotřebiči Electrolux a osazena dřezem Franke s multifunkční vodovodní baterií.

Vytápění je řešeno elektrickými topnými panely v podlahách, která Vám garantuje dlouhou bezúdržbovou životnost a úsporný provoz, navíc s možností přesného nastavení teploty v každé místnosti. Samozřejmostí jsou také okna s izolačním trojsklem.

Kvalitní klima uvnitř domu a zamezení tvorby plísní zajišťuje kvalitní rekuperace. Dešťová jímka umožňuje využití nasbírané vody pro splachování v domě. Připojení k internetu s těmi nejnáročnějšími požadavky umožní optický kabel. Pokud se v budoucnu rozhodnete instalovat fotovoltaiku, je již připravena kabeláž a nebude nutné dělat zásah do stávající stavby domu.

Dům je kompletně dokončen a zkolaudován. Zbývá dokončit úprava terénů, založení zahrady, vydláždění dvora a oplocení.

Lokalita je obklopena krásnou přírodou, která Vám umožní realizovat nespočet volnočasových aktivit. Výborná dopravní obslužnost, zejména nedaleké napojení na dálnici D5 Vám umožní bezproblémové spojení s metropolí (Zličín do 18 min, Václavské nám. do 30 min.), rovněž je oblíbené železniční spojení ze zastávky Nučice, cca 10 min od domu s následným dojezdem Praha Smíchov 25 min.

Pokud hledáte opravdu kvalitní investici do budoucího bydlení, neváhejte mě kontaktovat a rezervujte si termín osobní prohlídky.

Děkuji a těším se na Vás.

https://www.youtube.com/watch?v=3pOzWWp71ks

Zavolejte mi: