PRODÁNO – Byt 3 + kk/2xL/GS Střížkovská Praha 8 Střížkov

  • 31. 5. 2023

Nepřehlédněte exkluzivní nabídku bytové jednotky, která se nachází v novostavbě úspěšného originálního developerského projektu Plazza Střížkov, jen pár minut od metra trasy C Střížkov.

Projekt tvoří soubor tří domů se zahradami. Při návrhu projektu bylo dbáno, aby výsledkem bylo moderní minimalistické bydlení, odpovídající současným trendům a také minimálními energetickými náklady na jeho provoz.

Nabízený jednotka je umístěna v osmi podlažní budově B se 46. byty vč. dvou podzemních podlaží garáží.
Dispozice bytu Vám nabídne atypický obývací pokoj s kuchyňským koutem vybaveným úspornými vestavěnými spotřebiči a výstupem na lodžii 13 m2, ložnici vybavenou nábytkem na zakázku – vestavěná skříň + manželská postel s úložnými prostory, dětský pokoj, koupelnu s vanou a toaletou. Z ložnice a dětského pokoje je výstup na společnou lodžii 6 m2. Dále je k dispozici předsíň s prostornou vestavěnou skříní a komora s druhou toaletou, vč. prostoru pro umístění pračky a sušičky.

V bytě byly použity nadstandardní materiály, mj. kvalitní dřevěné podlahy, velkoformátové obklady v koupelně a komoře, zařizovací předměty v řadě Laufen Pro, kvalitní úsporné vodovodní baterie Hansgrohe nebo stylové koupelnové doplňky Nikau.

Díky velkoformátovým dřevěným oknům v kombinaci s francouzskými okny je byt maximálně prosvětlen a spolu s klimatizací Toshiba řady Seyia v třídě A++ bytu dodává úžasné klima.

Budete unešeni s dechberoucích výhledů ze zasklených lodžií na centrum Prahy, které jsou orientovány na jihozápad. Samozřejmostí je osazení zásuvkami a osvětlením pro večerní posezení.

Součástí prodeje je také zděný sklep v 1. NP a garážové stání v – 2.PP s kamerovým systémem pro maximální bezpečí zaparkovaných vozidel.

Stavba byla realizována z monolitického betonu s bytovými příčkami ze zdícího materiálu Porotherm, která je doplněna moderními prostornými výtahy Kone.

Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost na velmi vysoké úrovni, mj. najdete tu školky, školy, gymnázia, lékaře, obchodní centra i neomezené sportovní možnosti. Jistě oceníte výbornou dopravní obslužnost, ať se již rozhodnete cestovat vlastním vozem a nebo využijete možnosti MHD. Přímo v rezidenci je k dispozici např. prodejna Lidl nebo kadeřnický salón.

Byt nevykazuje žádné právní vady a je jako nový. Velmi rádi Vám pomůžeme se zajištěním hypotéčního financování.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat a velmi rád si s Vámi dohodnu termín osobní prohlídky.

Děkuji a těším se na setkání s Vámi. 🙂

Zavolejte mi: