PRODÁNO – Rodinný dům 5+kk/T Bystřičná Praha Uhříněves

  • 3. 6. 2023

Exkluzivní nabídka rodinného domu, který v loňském roce prošel rozsáhlou rekonstrukcí 1. NP, mj. výměna veškerých sítí, nová plastová okna s izolačním trojsklem v celém domě, podlahy, vestavěný nábytek, kuchyňská linka, nový kovaný plot s podezdívkou a vjezdovou bránou na dálkové ovládání. Rovněž zahrada byla citlivě navržena architektem a v letních měsících oceníte bazén se solárním ohřevem.

1. NP má dispozici 3 + kk/T a disponuje obývacím pokojem s kuchyňským koutem, dvěma prostornými pokoji, koupelnou se sprchovým koutem a závěsnou toaletou, prádelnou, vstupní chodbou, komorou, sklípkem a výstupem na terasu s pergolou.

Součástí prodeje je studie půdní vestavby, která zajistí dalších cca 109 m2 užitné plochy a dispozici 3+1/B. Přístup do této části je dřevěným schodištěm ze vstupní chodby 1.NP.

Na pozemku je dále stavba se zastavěnou plochou 111 m2, která je zkolaudována jako objekt pro výrobu, a je využívána pro truhlářské práce. Rozhodně je tu velký potenciál na rozšíření obytné plochy pro vícegenerační bydlení nebo garáže s technickým zázemím a skladem.

Bezproblémové parkování uvnitř objektu na dvoře se zámkovou dlažbou s kapacitou až pěti vozů.
Vytápění je zajištěno plynovým kotlem PROTHERM, ohřev teplé vody pomocí elektrického bojleru. Krbová kamna v obývacím pokoji lze přepínat na ohřev vody pro radiátory, čímž je možné docílit významné úspory na provoz domu.

Dům je situován do klidné ulice, která je odkloněna od okolního ruchu. Bezesporu oceníte dostupnost veškeré občanské vybavenosti, vč. vynikající dopravní obslužnosti při využití vlakového spojení Praha – Uhříněves – Praha hl. nádraží s dojezdem do 20 min s tím, že v dopravní špičce jezdí 4. vlaky/hod. Pěší chůzí na nádraží dojdete za 5. min. od domu.

Zavolejte mi: