PRODÁNO – Pozemek Selská rokle, Doksy Staré Splavy

  • 28. 3. 2023

Exkluzivní nabídka stavebního pozemku, který je situován do klidného prostředí uprostřed přírodních krás Máchova kraje, v bezprostřední blízkosti Máchova jezera, na jehož pláž se dostanete během pár minut pěší chůzí.

Územní plán tuto oblast definuje jako Plochu smíšenou obytnou – venkovskou, na které je možné vybudovat až dvoupodlažní stavbu s podkrovím pro trvalé bydlení nebo rekreaci, koeficient zastavěnosti 0,3 s tím, že hlavní stavba max 0,2. Rodinné domy musí vykazovat venkovský vzhled, samostatně stojící garáže budou maximálně pro dvě auta.

Elektřina je přivedena na hranici pozemku, zdroj vody je možné řešit vrtanou studnou a odpad svodem do jímky.

Součástí prodeje je i spoluvlastnický podíl na přístupové cestě ve výši id. 1/4.

Staré Splavy nabízí mimořádnou koncentraci možností volnočasových aktivit, které naleznete v areálu Máchova jezera, např. hřiště na nohejbal, volejbal, plážový volejba, jachting a mnoho dalších vodních atrakcí především pro ty nejmenší. K dispozici je také půjčovna lodiček a šlapadel. Dlouhá pláž je písčitá, s mírným vstupem do vody. Nedaleko pláže můžete vyzkoušet lanový park nebo minigolf. V zimě je oblíbené i zamrzlé jezero, které si užívá mnoho bruslařů, při větrných podmínkách můžete vyzkoušet i kitesurfing. V blízkosti Starých Splavů můžete také navštívit hrady Bezděz, Houska, Kokořín a Sloup.
Veškerá občanská vybavenost je Doksech, popř. v nedaleké České Lípě.

V této oblasti našlo svůj druhý domov řada českých herců, režisérů, umělců a i sportovců.

Zavolejte mi: