Recenze na Google


Deprecated: usort(): Returning bool from comparison function is deprecated, return an integer less than, equal to, or greater than zero in /data/0/8/089934b4-1ded-4972-a502-7738979a32bb/raskareality.cz/web/wp-content/plugins/business-reviews-bundle/includes/core/class-core.php on line 236
Jiří Vyhnálek
Jiří Vyhnálek
09:40 22 Jan 24
Když jsme kupovali byt, pan Raška zastupoval prodávající stranu. Jeho jednání bylo celou dobu naprosto profesionální, solidní a na úrovni, ve všem nám vyšel vstříc, vždy mi trpělivě odpověděl na mé dotazy. Na čem jsme se domluvili, to platilo, pan Raška si vždy dal práci s tím, aby se nic zbytečně neprotahovalo a i poté, co byla transakce dokončena, ještě dvakrát zavolal jestli je vše v pořádku a jestli se nám dobře bydlí. Takový servis bych si představoval a jestli někdy budeme nějakou nemovitost prodávat, pan Raška bude první, komu budu volat :)
Blanka Zvelebilová
Blanka Zvelebilová
16:40 13 Sep 23
Pana Rašku mohu vřele doporučit.Kromě toho, že je to velice milý člověk, oceňuji jeho profesionální přístup, korektní jednání, výbornou komunikaci, rychlost a spolehlivost.Byla jsem velmi spokojená s celým průběhem koupě nemovitosti a velice mile překvapena, že v dnešní době je možné potkat realitního makléře takových kvalit.Panu Raškovi tímto moc děkuji.
Marek Holub
Marek Holub
04:37 01 Aug 23
Spolupráce s panem Raškou a jeho kolegyni Lenkou Rajchl byla vynikající.Měli jsme trochu složitější situaci s vyřešením úvěru při koupi domu, se vším nám pomohli, vysvětlili, dodali sebedůvěru.Rozhodně je můžu doporučit.
Iveta Šestáková
Iveta Šestáková
08:13 17 May 23
Dostala jsem se do situace, kdy jsem potřebovala prodat svůj byt. Netroufala jsem si prodávat sama, a proto jsem se obrátila na pana Rašku jako na člověka, kterého osobně znám a který působí již dlouho v realitách. Od prvního počátku mi bylo jasné, že jsem zvolila dobře, jeho práce byla skvělá - ať to byla první profesionální prezentace na webu, domlouvání schůzek s potenciálními klienty až k vysněnému cíli - prodeji bytu. Následně ještě zařídil nezbytné převody, takže za mne mohu pana Rašku vřele doporučit.
Pavlína Bartoňová
Pavlína Bartoňová
13:27 17 Apr 23
Vzhledem k profesionálnímu a zároveň lidskému přístupu během prodeje mojí nemovitosti bych se na pana Rašku obrátila znovu. Pan Raška není nejlevnější, ale je zkušený a práce ho baví a to se mi nakonec vyplatilo.
Martin Pól
Martin Pól
14:04 23 Feb 23
S panem Raškou mám zkušenosti z několika společných úspěšných transakcí a mohu konstatovat, že je to profesionál na svém místě. Ocenil bych je odbornost, vstřícnost a styl vedení transakce od první schůzky až do předání nemovitosti. Vřele doporučuji.
Lucie Stuchla
Lucie Stuchla
19:26 23 Nov 22
Oceňuji velmi profesionální přístup, korektní jednání, bezproblémovou komunikaci a spolehlivost. Byla jsem velmi spokojená s celým průběhem koupě nemovitosti a mile překvapena, že v dnešní době je možné potkat realitního makléře takových kvalit. Pana Rašku mohu jedině doporučit.
Pavel Králíček
Pavel Králíček
11:08 30 Sep 22
Pan Raška stál na straně prodávajícího, když jsme před dvěma lety kupovali dům ve Vodochodech. Vše proběhlo bez problémů, velice rychle a plynule, skrze svého kolegu nám pomohl zprostředkovat i hypotéku. Mohu jen doporučit.
Tereza Muza
Tereza Muza
16:58 25 Sep 22
S panem Raškou jsme si prošli před rokem celý proces koupi domu - od první prohlídky, po předání klíčů- a nemohli jsme si vybrat lépe. :) Lidský přístup, ochota a porozumění a práce navíc (předávání dokumentů do banky, na katastr, blesková komunikace, rady).. V době covidové, kdy vše trvalo dvakrát tak déle, měl pro nás porozumění a nijak na nás netlačil. Je vidět, že je to zkušený makléř, kterého práce baví a rozumí jí. Rozhodně doporučuji! Pokud budeme v budoucnu potřebovat cokoli v realitách, budeme volat opět pana Rašku :)
Lisbhit F. England
Lisbhit F. England
15:44 20 Sep 22
Pan Raška, vřele doporučuji. Velice profesionální postup. Pomáhal nám zařizovat kompletní nákup bytu nepotřebovala jsem nic dělat než podepsat dokumenty, měla jsem i elektřinu a dalších služby přepsaní na mě.
Alena Dudova
Alena Dudova
10:20 15 Sep 22
Pana Rašku jsem si vybrala ze 36 makléřů, kteří se ucházeli o prodej mého bytu. Přesvědčil mě svoji seriózností, slušností a detailní znalostí realitního trhu. Prodej proběhl hladce a vyjednaná cena předčila mé očekávání. Tohoto makléře ráda doporučuji.
Dita Zbytovska
Dita Zbytovska
08:57 15 Aug 22
Služby realitního makléře pana Rašky jsem využila již opakovaně. A to hlavně z důvodu spokojenosti s jeho profesionálním a zároveň lidským přístupem, který při prodeji nemovitostí prokázal. Obě nemovitosti se mu podařilo prodat za odhadní tržní cenu. Nadchl nás jeho přístup k samotné prezentaci nemovitosti, kdy si k nafocení přizval profi fotografa. Následný právní servis, pomoc s financováním nemovitosti a přepis energií je důvod, proč bych v budoucnosti služby pana Vlastimila Rašky určitě znovu využila. Moc děkuji a pana Vlastimila Rašku mohu jen vřele doporučit!""Hodnocení: 5/5
js_loader

Moji klienti mi napsali

Každý klient je pro mě důležitý a zaslouží si to nejlepší. Každé reference si nesmírně vážím. Děkuji vám za důvěru a za spolupráci, budu se těšit na příště.

Jiří Koželuh

Práci pana Rašky hodnotím velmi dobře. Prodával jsem s ním již pátou nemovitost a dokonce dosáhl při prodeji vyšší ceny, než jsem si představoval. Vše proběhlo na profesionální bázi a určitě bych využil jeho služeb znovu.

Alena Dudová

Pan Raška je velice profesionální. On své práci rozumí a je to vidět, když řeší nějaké nestandardní situace. Skutečně prodej zná do detailu. Určitě bych využila jeho služeb znovu, protože jsem byla moc spokojená.

Perfektní služby, vstřícnost a spolehlivost. Velmi jsme ocenili cenovou analýzu prodávané nemovitosti, přípravu na jednání a celkovou spolupráci, pan Raška nás i kupující profesionálně provedl kompletním procesem od nabídky nemovitosti po převod na katastru a předání nemovitosti. Pana Rašku bychom v každém případě doporučili i svým známým a příbuzným.

Vysoce profesionální a vstřícný přístup, klidné a příjemné jednání, rychlé a spolehlivé řešení souvisejících problémů – smluv voda, plyn, elektřina, bytové družstvo. Stejný přístup k prodávajícímu jako kupujícímu. S panem Raškou naprostá spokojenost.

Pan Raška byl velice ochotný a šikovný. Sice prodej trval déle a zasáhly ho potíže ze strany prodávajícího (mě) tak si pan Raška i přesto dokázal skvěle poradit a prodej dotáhnout do konce ke spokojenosti obou stran.

Perfektní profesionální a přátelský přístup. Kompletní servis bez starostí. Vše proběhlo přesně podle dohody.

Zavolejte mi: