Odhad nemovitosti

Představte si následující situaci: prodáváte rodinný dům, za který jste před šesti lety zaplatili 5 milionů korun. V průběhu let jste ho zrekonstruovali za asi 500 tisíc a teď byste rádi znali jeho tržní cenu. Spousta lidí se mylně domnívá, že se tržní cena spočítá jednoduše: původní cena nemovitosti plus částka za opravy a revitalizace. Kéž by to bylo všechno tak jednoduché.

Jak určit tržní cenu nemovitosti?

Je třeba dbát na skutečnost, že se realitní trh neustále vyvíjí a mění. Nemovitost není jako jogurt, který si kupujete k snídani každý den za stejnou cenu a o víkendu dokonce v akci. Na cenu vaší nemovitosti má vliv mnohem více faktorů než jen kupní cena a částka za rekonstrukce. Nejlepší cestou, jak správně nastavit tržní cenu nemovitosti aniž byste utrpěli finanční ztrátu, je oslovení certifikovaného odhadce nemovitostí. Zkušený odhadce umí díky dlouholetým zkušenostem s realitami zvážit všechny aspekty ovlivňující tržní cenu vašeho domu, či bytu. Obraťte se na mě ohledně odhadu trží ceny vaší nemovitosti. Jsem zkušený certifikovaný odhadce a svým klientům pomáhám vypracovat tržní cenu nemovitosti zdarma.

Poptávka odhadu tržní ceny nemovitosti

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Chci získat odhad ceny
Jméno a příjmení
Adresa nemovitosti

Zadané údaje zpracovávám dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Co ovlivňuje tržní cenu nemovitosti?

Chcete vědět, na co všechno se musí přihlížet při odhadu tržní ceny nemovitosti? Vždy je potřeba hodnotit nemovitost a její okolí jako celek – jak je stará, v jakém je technickém stavu se nachází, kde se nachází, jaké jsou možnosti přestavby či rekonstrukce, jaká je společenská vybavenost okolí nebo dostupnost do centra/nejbližšího města, kolik dalších nemovitostí se v dané lokalitě prodává, pracovní příležitosti atd. Při odhadech nemovitostí, které vypracovávám také používám tzv. cenové mapy, které pomáhají určit tržní cenu na základě skutečně prodaných nemovitostí v lokalitě atd.

Zavolejte mi: