PRODÁNO – Byt Pod pramenem, Praha 4 Nusle

  • 28. 3. 2023

Exkluzivní nabídka bytové jednotky, která se nachází v klidné jednosměrné ulici pražských Nuslí, obklopenou mimořádnou nabídkou občanské vybavenosti, služeb a možností volnočasových aktivit.
Byt je situován do druhého nadzemního podlaží atypického cihlového domu s výtahem a disponuje obývacím pokojem s výstupem na lodžii, kuchyňským koutem s komorou, dvěma ložnicemi, orientovanými do klidného vnitrobloku, koupelnou s vanou, samostatnou toaletou a prostornou chodbou s nadstandardními úložnými prostory. Na podlahách obytných místností dominují repasované dubové parkety, které interiéru dodávají potřebnou nadčasovost a atraktivitu. Vytápění a ohřev teplé vody je řešen dálkově, k vaření je přivedena plynová přípojka.

V přízemí budovy je umístěn sklep, dále je možné využívat kolárnu, kočárkárnu, sušárnu prádla a také tělocvičnu, ve které je umístěn stůl pro stolní tenis.

Dům prošel většinovou revitalizací, která se týkala zateplení střechy, výměny stoupaček odpadů, elektra, vody a plynu, výměny vstupního portálu do domu, vč. zavedení čipového bezpečnostního systému a domovních zvonků. Dále byly zrenovovány vnitřní prostory, poštovní schránky, výměna oken, výtahu, výmalba chodeb a společných prostor. Stavba je zhotovena z děrovaných cihel CMD.

Dům spravuje velmi dobře fungující nezadlužené SVJ, která má naspořeno dostatečnou rezervu pro další zvelebování domu a to zejména pro dosažení dalších úspor energií. Měsíční platba do fondu oprav v částce 1 727,- Kč.

Okolí nabízí mimořádnou občanskou vybavenost, mj. Základní a Mateřskou školu Mendíků, ZŠ a gymnázium Square, gymnázium Na Vítězné pláni, ordinace lékařů, veterinární kliniku Vet Praha, restaurace, cukrárny apod.

Neomezené možnosti nákupů a zábavy naleznete v nedalekém OC Arkády Pankrác. Milovníci kultury mohou využít nabídky divadelních představení v Divadle Na Jezerce.

Maminky s dětmi rozhodně ocení bezprostřední umístění parku Jezerka, jehož součástí je moderní dětské hřiště. Členitost parku je ideální také pro příjemné relaxační procházky nebo ranní jogging. Pro delší výlety je možné napojení na cyklostezku podél Botiče, která vede až do Hostivařského lesoparku.

Výborná dostupnost MHD – zastávka Kloboučnická BUS č. 188 (cca 50 m od domu) a zastávka Horky TRAM č. 11 a 14 (cca 200 m od domu). V dosahu pár minut chůze je také železniční stanice Praha – Vršovice, ze které jste za 5 min ve stanici Hlavní nádraží. Hezkou procházkou přes park Jezerka je možné se také dostat na metro C Pankrác (cca 1400m).

Ve studii budoucí trasy metra D je počítáno se zastávkou Náměstí Bratří Synků, což pozitivně ovlivní další dynamický rozvoj lokality.

Zavolejte mi: