PRODÁNO – Byt 2+kk Pechlátova Praha 5 Smíchov

  • 28. 3. 2023

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout zrekonstruovanou bytovou jednotku, která se nachází ve druhém patře měšťanského domu, jehož historie sahá do 20. let minulého století.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí elektroinstalace, vody, odpadů, oken a podlah s tím, že se dbalo na zachování původních prvků v podobě zachování interiérových dveří, které byly repasovány.

Jednotka disponuje obývacím pokojem s kuchyňským koutem, který je vybaven základními vestavěnými spotřebiči, ložnicí s vestavěnými skříněmi na míru, koupelnou se sprchovým koutem, samostatnou toaletou, zasklenou lodžii, komorou a vstupní chodbou. V suterénu je k dispozici zděný sklep o výměře 3,5 m2.

Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěn úsporným plynovým kotlem Vailant, který je pravidelně revidován za účelem bezproblémového a spolehlivého chodu.

Dům prošel rozsáhlou revitalizací – výměnou stoupaček, venkovních oken ve společných částech domu, vstupního portálu, vč. domovních zvonků, byla realizována částečná rekonstrukce fasády. Je možné také využívat vnitroblok, který oceníte hlavně v letních měsících např. při společném grilování.

Okolí nabízí jedinečné možnosti pro vycházky, např. kopec Paví vrch a Brabenec, vynikající dostupnost do centra města – tramvajová zastávka Škola Radlice 1 min od domu s dojezdem na Anděl do 7. min, metro trasa B Radlická do 6. min pěší chůzí od domu.

Milovníci aktivního životního stylu velmi ocení vynikající možnosti v rozsáhlém sportovním areálu s plaveckým bazénem, sportovní víceúčelovou halou, tenisovými kurty, posilovnou, apod., který se nachází hned vedle stanice metra.

Parkovací možnosti jsou na modré zóně v okolí domu, pro návštěvy je možné využití parkovacích hodin před domem.

Bytová jednotka je v osobním vlastnictví, bez právních vad, a je možné financování za pomocí hypotéčního úvěru, se kterým Vám pomohou naši finanční specialisté.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat, a velmi rád si s Vámi dohodnu vhodný termín osobní prohlídky.

Děkuji a těším se na Vás. 🙂

Zavolejte mi: