PRODÁNO – Rodinný dům 5+1/G/L K Moráni Husinec Řež

  • 28. 3. 2023

Exkluzivní nabídka rodinného domu, který je situován na pravém břehu meandru Vltavy, s krásným výhledem na protější skalní masiv patřící do přírodní rezervace Roztocký háj – Tiché údolí.

Stavba v roce 2003 prošla rozsáhlou rekonstrukcí, kde byly vyměněny všechny sítě elektro, voda, odpady, nové rozvody topení v mědi, plastová okna s izolačním dvojsklem, zateplení a fasáda.

V 1. NP je k dispozici veranda s navazující vstupní chodbou, prostorný obývací pokoj s výstupem na balkón, kuchyň se základní výbavou vestavných spotřebičů, hostinský pokoj, ložnice, koupelna s vanou a toaletou a samostatná toaleta. Tato část domu byla rovněž rekonstruována, mj. obloukové zárubně, dýhované interiérové dveře, nové podlahy, výměna kompletní sanitární techniky.

V podkroví jsou k dispozici dvě ložnice mající vlastní šatny, dále koupelna s vanou a toaletou. Tato část je v původním udržovaném stavu.

Patra jsou propojena samonosným dřevěným schodištěm.

Dům je podsklepen a v této části je k dispozici garáž, technická místnost a další prostory na nářadí a uskladnění potravin.

Husinec – Řež je obec s cca 1.500 obyvateli, která nabízí plnohodnotnou občanskou vybavenost. Najdete tu místní knihovnu, obchody, restaurace, poštu, mateřskou a základní školu. Obec je jednou z nejslunnějších oblastí Středočeského kraje.

Po levém břehu Vltavy vede železniční elektrifikovaná trať 091 Praha – Kralupy nad Vltavou. Železniční zastávka Řež je přístupná po lávce přes Vltavu a leží na území Libčic nad Vltavou. Na levý břeh se můžete dostat také přívozem Husinec-Řež/Úholičky, který je provozován sezónně o víkendech a státních svátcích, zpravidla od 15.04. do 15.10.

Koupě předmětných nemovitostí můžete bez problému realizovat za pomocí hypotéčního úvěru, se kterým Vám velmi rádi pomohou naši finanční specialisté.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat a velmi rád si s Vámi dohodnu termín osobní prohlídky.

Děkuji a těším se na Vás. 🙂

Zavolejte mi: