PRODÁNO – RD 4+kk/T Selská rokle, Doksy Staré Splavy

  • 8. 3. 2023

Exkluzivní nabídka kompletně vybaveného rodinného domu, který je situován uprostřed přírodních krás Máchova kraje, vybudovaného v jednoduchém a čistém stylu splňující nadstandardní nároky na moderní a kvalitní bydlení, vč. minimální náročnosti na provoz.

Dům byl využíván pár týdnů v roce, proto je jak nový. Atraktivnost nabídky umocňuje dostupnost Máchova jezera, na jehož hlavní pláž se dostanete během pár minut pěší chůzí.

Dům disponuje vstupní chodbou, třemi prostornými ložnicemi, obývacím pokojem s výstupem na terasu, jídelnou a kuchyňským koutem, který je vybaven kvalitními vestavnými spotřebiči. Dále je k dispozici koupelna s vanou, vč. sprchové zástěny, závěsná toaleta a samostatný záchod s umývadlem. V předsíni jsou instalovány sklopné schůdky, které umožňuji přístup na půdu, kterou je možné využít jako skladovací prostor. Součástí prodejní ceny je veškeré vybavení domu!!!

Vytápění je zajištěno centrálními krbovými kamny s velmi vysokou účinností. Ve všech místnostech jsou připraveny zásuvky na připojení elektrických radiátorů. Voda je čerpána z vlastní vrtané studny, odpad je řešen svodem do velkokapacitní jímky o objemu 8,6 m3.

Na prostorném pozemku je k dispozici zastřešené parkovací stání pro dva vozy a uzamykatelný prostor pro úschovu zahradního nářadí a kol.

Staré Splavy nabízí mimořádnou koncentraci možností volnočasových aktivit, které naleznete v areálu Máchova jezera, např. hřiště na nohejbal, volejbal, plážový volejbal, jachting a mnoho dalších vodních atrakcí především pro ty nejmenší. K dispozici je také půjčovna lodiček a šlapadel. Dlouhá pláž je písčitá, s mírným vstupem do vody. Nedaleko pláže můžete vyzkoušet lanový park nebo minigolf. V zimě je oblíbené i zamrzlé jezero, které si užívá mnoho bruslařů, při větrných podmínkách můžete vyzkoušet i kitesurfing. V blízkosti Starých Splavů můžete také navštívit hrady Bezděz, Houska, Kokořín a Sloup.
V této oblasti našlo svůj druhý domov řada českých herců, režisérů, umělců a i sportovců.

Pokud si chcete užít letošní krásné léto v tomto domě, neváhejte mě kontaktovat a velmi rád si s Vámi dohodnu termín osobní prohlídky.

Děkuji a těším se na setkání s Vámi. 🙂

Zavolejte mi: