PRODÁNO – Rodinný dům 4 +1/T Jesenice Horní Jirčany

  • 18. 11. 2022

Exkluzivní nabídka úsporného rodinného domu, který se nachází v klidné části obce Jesenice Dolní Jirčany.
Vnitřní uspořádání domu s dispozicí 4 + 1 je velmi důmyslně řešeno a najdete v něm pohodlné a klidné bydlení pro Vaši vícečlennou rodinu.

Obývací pokoj je propojen se zastřešenou terasou 26 m2, orientovanou na jihovýchod, dále kuchyní, hlavní ložnice je umístěna na levé části chodby, dva dětské pokoje na opačné straně. Dvě koupelny, jedna s vanou a závěsnou toaletou, druhá se sprchovým koutem a rovněž toaletou Vám zajistí dostatečnou kapacitu při ranní špičce domácnosti.

Na podlahách místností je položeno Marmoleum, které garantuje dobrou odolnost vůči opotřebení a poškození, dobře tlumí hluk a rychle dosahuje pokojové teploty. Je ideální pro děti, které trápí alergie nebo astma, má totiž antibakteriální vlastnosti. V koupelnách, technické místnosti a vstupní chodbě je položena dlažba.

Sedlová střecha Vám umožní naplno využít úložný prostor v podkroví domu, který je přístupný skládacími půdními schody, umístěnými ve stropě chodby.

Kombinace podlahového vytápění, rekuperace a vlastní studny dosahuje velmi příznivé náklady na provoz.
Lokalita nabízí dostatečnou občanskou vybavenost, výborné napojení na městský okruh. Pro volno časové aktivity oceníte možnosti cyklostezek, výlety do nedalekého Průhonického parku a nebo neomezené nákupní a zábavné možnosti ve 20 min vzdáleném Westfield Chodov.

Pokud Vás tato nabídka zaujme, neváhejte mě kontaktovat, a velmi rád si s Vámi dohodnu termín osobní prohlídky.

Děkuji a těším se na setkání s Vámi. 🙂

Zavolejte mi: