PRODÁNO – Byt 3+1/T Na Hlídce Praha 3 Žižkov

  • 24. 5. 2023

Nepřehlédněte exkluzivní nabídku bytové jednotky, jejíž součástí jsou mj. dvě terasy o celkové výměře 36 m2, orientované na jižní a západní stanu, která se nachází v klidné části pražského Žižkova.

Byt prošel většinovou rekonstrukcí, mj. nové rozvody elektřiny, vody, topení, vč. výměny oken. V interiéru byly zachovány původní prvky v podobě dubových parket nebo dveří, vč. zárubní.

Jednotka Vám nabízí komfortní bydlení s dostatečnými možnostmi úložných prostor a disponuje obývacím pokojem, ložnicí, pracovnou/dětským pokojem, halou s kuchyňským a jídelním koutem, vstupní chodbou, koupelnou s vanou, samostatnou toaletou a komorou. V -1. PP je k dispozici zděný sklep 6 m2, ve kterém bezpečně uložíte kola, lyže, pneu a nebo nábytek z terasy.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí, mj. stoupaček odpadů, elektro, nový výtah, renovace sklepních prostor, kde vznikla společenská místnost s domácím kinem nebo stolem pro stolní tenis. Rovněž byly rekonstruovány společné prostory, vč. vstupního portálu, dopisních schránek, podlah a osvětlení chodeb s pohybovými čidly.

Vytápění je zajištěno vlastní centrální plynovou kotelnou v domě a ohřev vody elektrickým bojlerem, instalovaným v bytě.

Okolí nabízí nadstandardní občanskou vybavenost, mj. školy, školky, gymnázia, lékařský dům, spoustu restaurací, kaváren i stylových obchůdků nebo kultovní kino Aero.

Rodiny s dětmi ocení dostupnost zeleně ve vyhledávaných parcích Pražačka nebo Židovské pece, kde je spousta dětských hřišť i sportovně rekreační areál Pražačka.

Vynikající dopravní dostupnost do centra města je garantována tramvajovými spoji ze stanice Strážní, kde ve špičce jezdí tramvaje č. 9 (Václavské nám. 18 min.), 10 a 19 (Želivského 8 min.). Rovněž autem oceníte výborné napojení na městský okruh.

Možnost financování koupě za pomocí hypotéčního úvěru, s jehož zajištěním Vám velmi radí pomohou naši finanční specialisté.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat a velmi rád si s Vámi dohodnu termín osobní prohlídky.

Děkuji a těším se na Vás. 🙂

Zavolejte mi: