Byt 3 + kk/B Hugo Haase Praha 5 Hlubočepy

  • 11. 6. 2023

Exkluzivní nabídka nadstandardní bytové jednotky ve 4. nadzemním podlaží bytového domu, který je součástí mimořádně úspěšného projektu Kaskády Barrandov IX kolaudovaného v roce 2020. Zajímavá možnost převzetí hypotéčního úvěru v částce cca 5 000 000,- Kč s úrokovou sazbou 2,34% a fixací ke dni 31.07.2026 u ČS, a.s.

Jedním z velkých benefitů pražského Barrandova je blízkost unikátního přírodního parku Prokopské údolí a také dostupnost tramvaje č. 5 zastávka Náměstí Olgy Scheinpflugové, cca 2 min od domu, která Vás za pár minut dopraví k metru trasy B Smíchovské nádraží, popř. do dalších částí metropole.

Byt disponuje obývacím pokojem s výstupem na balkon, dvěma samostatnými ložnicemi, koupelnou s vanou, samostatnou toaletou, komorou/šatnou a vstupní chodbou.

Použitím kvalitních materiálů, zejména dřevěných podlah, dýhovaných interiérových dveří s obložkami, velkoformátových obkladů, kuchyňské linky ve vysokém lesku nebo vestavěným nábytkem Vám tato nabídka poskytne komfortní způsob bydlení v mimořádně žádané lokalitě, s dostupností veškerých služeb, občanské vybavenosti i spolehlivé dopravní obslužnosti. Samozřejmostí je prostorný sklep a bezpečné garážové stání v – 1. PP, které jsou součástí kupní ceny.

Bytová jednotka se minimálně využívala, proto je jak nová. Součástí ceny je vybavení bytu!!!!

Neváhejte si zajistit vhodný termín osobní prohlídky. Děkuji a těším se na setkání s Vámi. 🙂

Zavolejte mi: