Byt Slavíkova Praha 3

Byt 2 + 1/L Slavíkova Praha 3 Žižkov

  • 12. 3. 2024

Exkluzivní nabídka bytové jednotky ve čtvrtém nadzemním podlaží atypického činžovního domu, v bezprostřední blízkosti náměstí Jiřího z Poděbrad, metra trasy A a tramvajových linek, veškerých služeb, restaurací, barů nebo vyhledávaných farmářských trhů. Oblast si zamilujete i díky dostupnosti parků – Riegrovy a Mahlerovy sady, sady Svatopluka Čecha nebo Rajská zahrada.
Jednotka disponuje obývacím pokojem, ložnicí, koupelnou, kuchyní, vstupní chodbou, samostatnou toaletou, dvěma komorami a lodžií/pavlačí. V 1. podzemním podlaží je k dispozici sklep.
Byt je po většinové rekonstrukci, která proběhla v roce 2011, mj. rozvody elektřiny, vody a topení. V roce 2023 byly repasovány parkety, vč. laku a lišt.
Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěn plynovým kotlem Vaillant, který je každoročně revidován servisním technikem.
V současnosti probíhá rekonstrukce domu, mj. byla dokončena montáž nového výtahu.V březnu 2024 proběhne výměna oken, směřujících do dvora, vč. nové fasády v této části domu. V uliční části domu jsou nová špaletová okna.
Byt má každoroční příjem z pronájmu nebytových prostor domu, který činí cca 5 000,- Kč/ročně.
Po dokončení rekonstrukcí bude zpracován aktuální Průkaz energetické náročnosti budovy. Momentálně je uváděna třída G.
Pokud hledáte atraktivní adresu pro Váš nový domov nebo investici, tak mě neváhejte kontaktovat, a velmi rád si s Vámi dohodnu vhodný termín osobní prohlídky.
Děkuji a těším se na setkání s Vámi. 🙂

Zavolejte mi: