Byt Tusarova

Byt 4 + kk Tusarova Praha 7 Holešovice

  • 12. 3. 2024

Exkluzivní nabídka mezonetového dvoupodlažního bytu, který vznikl vestavbou do stávajících prostor 7. a 8. nadzemního podlaží bytového domu z 30 let minulého století, podle plánů stavitele Ing. Vlastimila Lady v poměrně strohém eklektickém stylu.

Prestižní městskou část Holešovice deník The Guardian zařadil do Top deset nejzajímavějších čtvrtí Evropy. Měřítkem pro toto hodnocení byla zejména nabídka nevšedních zážitků a zároveň i klid od zástupu turistů. Tyto skutečnosti Vám vedle mimořádné občanské vybavenosti garantují nadstandardní úroveň bydlení v této lokalitě.
V přízemí je k dispozici vstupní chodba, prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou a komora.
V horním podlaží jsou k dispozici dvě ložnice, koupelna s vanou, toaleta a chodba.
Patra jsou propojena schodištěm s ocelovou konstrukcí vřetene a dřevěnými stupni z masivu.
Interiér je díky kombinaci vikýřových a střešních oken velmi dobře prosvětlen.
Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěn plynovým kotlem Junkers se zásobníkem teplé vody. V letních měsících se o příjemné klima v bytě postarají klimatizační jednotky v každé místnosti bytu.
Výborná dostupnost MHD – stanice metra C Vltavská, tramvajová zastávka Tusarova (1, 12 a 25) Vás bez problému dopraví do všech částí města.
Jistě oceníte mimořádnou nabídku restaurací, barů, hudebních klubů nebo i nespočet možností volno časových aktivit, mj. napojení na cyklostezku podél Vltavy, golfový driving pod Libeňským mostem nebo vyhledávaná gym centra.

Možnost financování koupě za pomoci hypotéčního úvěru, s jehož zajištěním Vám velmi rádi pomohou naši finanční specialisté.
Neváhejte si objednat termín osobní prohlídky.
Děkuji a těším se na Vás. 🙂

Zavolejte mi: