Byt 4 + kk Jaroslava Foglara

Byt 4 + kk Jaroslava Foglara Praha 5 Stodůlky

  • 13. 3. 2024

Nepřehlédněte exkluzivní nabídku bytové jednotky – mezonetu, vč. prostorného garážového stání uvnitř budovy, které je součástí prodejní ceny!!!
Komorní obytný dům je situován do klidné části Prahy 5 Stodůlky, jen pár kroků od Dalejského parku, který vznikl v roce 2019 a jehož součástí je i okruh pro in-line bruslaře, dětské hřiště, venkovní posilovny či vodní prvky.
Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží a disponuje obývacím pokojem s kuchyňským koutem, dvěma ložnicemi, koupelnou, samostatnou toaletou a předsíní. Z obývacího pokoje a ložnice je výstup na balkon 6 m2. V podkroví je k dispozici ložnice a galerie s šatnou.

Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěn z vlastní kotelny umístěné v domě. Vzhledem k fixovaným cenám plynu se podařilo zajistit velmi lukrativní provozní náklady bytu.
Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost – školy, školky, zdravotnická zařízení i nákupní možnosti.
Výborné napojení na MHD, zastávka BUS č. 184, 142 a 225 do 5 min od domu, metro trasa B Lužiny do 15 min. Rovněž autem se velmi rychle napojíte na městský okruh.
Byt je aktuálně v družstevním vlastnictví se splacenou anuitou. Koupi je možné financovat hypotéčním úvěrem za předpokladu zástavy jiné nemovitosti. V budoucnu se plánuje převod do osobního vlastnictví. Veškerou správu domu zajišťuje Bytové družstvo Rotavská.
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat a velmi rád si s Vámi dohodnu vhodný termín.
Děkuji a těším se na Vás. 🙂

Zavolejte mi: