PRODÁNO – Rodinný dům 5 + kk/G/T Burianova Velké Přílepy

  • 24. 1. 2021

Exkluzivní nabídka řadového rodinného domu v obci Velké Přílepy, které nabízí vynikající dopravní dostupnost metropole, a to jak autem, tak i MHD (metro trasa A Bořislavka 16 min.)

Dům disponuje čtyřmi podlažími:

  • 1. NP – vstupní hala s vestavěnou skříní, chodba, technická místnost, garáž 32 m2 s vjezdovými vraty Hörmann na dálkové ovládání.
  • 2. NP – prostorný obývací pokoj 41,5 m2, kuchyň s nadčasovou linkou, vč. vestavěných spotřebičů a mramorové pracovní desky, komora, samostatná toaleta, vč. bidetu a umývadla. V této části domu je po celé ploše podlahové výtapění, dále krb a výstup na terasu s navazující zahradou 137 m2.
  • 3. NP – tři ložnice 9 m2, 15 m2 a 15 m2, vč. vestavěných skříní, hlavní koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem, dvěma umývadly.
  • 4. NP – podkroví 30 m2 s koupelnou, nabízející toaletu, sprchový kout a umývadlo.

Dům byl vystavěn ze zdícího systému Porotherm, obvodové zdivo P 36,5 P + D, okna plastová s izolačním dvojsklem, střešní okna Velux, schodiště obloženo dubovým masivem. Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěn plynovým kotlem Ariston Premium EVO, přídavný bojler pro komfortní zásobu teplé vody, centrální vysavač Beam Serenity plus.

V roce 2017 byl dům částečně modernizován, výměna kotle, zastřešení terasy, vodovodní baterie Grohe apod.

Obec nabízí základní občanskou vybavenost a v případě potřeby vše ostatní naleznete v nedaleké Praze, popř. Kralupech nad Vltavou.

Pokud hledáte pohodové bydlení, bez nutnosti dalších investic, neváhejte mě kontaktovat a společně dohodneme termín osobní prohlídky.

Děkuji a těším se na Vás. 🙂

Průkaz energetické náročnosti je aktuálně ve zpracování, předpokládaná třída C.

Zavolejte mi: