PRODÁNO – Rodinný dům 5 + 1/B/G/T Západní Horoměřice Praha – západ

  • 26. 9. 2020

Exkluzivní nabídka novostavby dvoupodlažního rodinného domu v rezidenční části obce Horoměřice.
V 1. NP – vstupní chodba, obývací pokoj s krbem a výstupem na terasu, kuchyň se základní výbavou vestavěných spotřebičů, sklad, pokoj, koupelna se sprchovým koutem a závěsnou toaletou, garáž s automatickými vjezdovými vraty.

Ve 2. NP tři ložnice, hlavní koupelna s vanou, sprchovým koutem, závěsnou toaletou a bidetem.

Vytápění a ohřev vody je zajištěn úsporným kondenzačním plynovým kotlem Junkers se zásobníkem dostatečné kapacity teplé vody.

Okolí obce se na jižní straně svažuje v údolí Šáreckého potoka, na východě je ohraničena údolím Vltavy, na severu se terén svažuje k Únětickému potoku.

Výborné napojení na MHD, bus 316, 356 do 9 min metro trasa A Bořislavka, dále na městský okruh a také vynikající dostupnost letiště Václava Havla.

V obci je základní škola, nově vybudovaná mateřská škola, zdravotní středisko, lékárna, veterinární klinika, pošta, knihovna, obchody s potravinami i spotřebním zbožím, několik autoservisů, hostinců a sportovních zařízení, hotel, stanice technické kontroly apod.

V nedalekých Nebušicích je velmi vyhledávaná Mezinárodní škola v Praze (International School of Prague), která byla založena v roce 1948 a je jedinou mezinárodně akreditovanou školou v České republice. Studuje tu více než 750 studentů od 3 do 19 let z 58 zemí světa.

Možnost financování koupě za pomocí hypotéčního úvěru, který je možné získat za aktuálně velmi výhodných podmínek. Se zajištěním tohoto produktu Vám budou nápomocni naši finanční specialisté.
Neváhejte mě kontaktovat a velmi rád si s Vámi dohodnu termín osobní prohlídky. Děkuji a těším se na Vás. 🙂

Zavolejte mi: