PRODÁNO – byt 4+1/L Lamačova Praha 5 Hlubočepy

  • 5. 7. 2020

Exkluzivní nabídka bytové jednotky v bezprostřední blízkosti Prokopského údolí, které patří k nejkrásnějším místům na území Prahy a také je velmi vyhledávanou lokalitou k odpočinku, relaxaci a volnočasovým aktivitám.

Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží kompletně zrevitalizováného domu.

Dispozice bytu se čtyřmi neprůchozími pokoji – obývacím pokojem, ložnicí, dětským pokojem a pracovnou/ložnicí zaručuje spokojený život i pro vícečlennou rodinu.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí – nová koupelna, sádrokartonové podhledy, rozvody elektřiny a vody, dýhované interiérové dveře, vč. zárubní. Došlo k rozdělení kuchyně na kuchyňský a jídelní kout, ze kterého je možné vstoupit na lodžii o ploše 3,5 m2. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči.

Okolí nabízí vynikající občanskou vybavenost, v nedalekém Chaplinově náměstí jsou k dispozici veškeré nákupní možnosti, rovněž je tu i stejnojmenná zastávka tramvají č. 12 a 20 s dojezdem metro B Smíchovské nádraží 9 min a Anděl 12 min.Toto vše máte vzdálené do 3. min pěší chůzí od domu.
Byt je v osobním vlastnictví s možností bezproblémového financování hypotéčním úvěrem, s jehož zajištěním Vám velmi rádi pomohou naši finanční specialisté.

Pokud Vás tato nabídka oslovila, neváhejte mě kontaktovat, a velmi rád si s Vámi dohodnu termín osobní prohlídky.

Děkuji a těším se na Vás. 🙂

Zavolejte mi: