PRODÁNO – Rodinný dům 3+1/T Vyšehradská Vodochody, okres Praha – východ

  • 6. 6. 2020

Exkluzivní nabídka rodinného domu v malebné obci Vodochody, která je vzdálena cca 15 km od širšího centra Prahy. Poloha obce a její dostupnost zaručuje punc klidného zázemí a relativně nedotčené přírody.
Dům prošel v jednotlivých etapách kompletní rekonstrukcí a jeho současný stav umožňuje vybudovat jeho další rozšíření.

V přízemí je k dispozici vstupní chodba, prostorná obytná kuchyň s krbovými kamny a výstupem na terasu, ložnice, koupelna s vanou a závěsnou toaletou, vstupní chodba, ze které je možné vystoupat do prostorného podkroví, s potenciálem dalšího obytného prostoru. Dům je částečně podsklepen.

Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěn plynovým kotlem Protherm.

Nemovitost je napojena na obecní vodovod a kanalizaci.

Velkým bonusem této nabídky je udržovaná zahrada se vzrostlými ovocnými stromy a okrasnými keři, na které jsou mj. dvě studny a najdete tu nespočet možností pro domácí relaxaci.

Krajinný ráz okolí Vodochod je charakterizován částí přírodního parku Dolní Povltaví, jehož jádrem jsou Přírodní rezervace Máslovické stráně a Větrušické rokle, které nabízejí pěkná místa k procházkám, ale i cyklistickým vyjížďkám.

V obci je k dispozici základní občanská vybavenost – školka, lékařská ambulance, obchod, základní škola v nedalekých Klecanech.

Dům je ve velmi dobrém technickém stavu a najdete tu pohodlné startovací bydlení s mimořádným potenciálem do budoucna.

Velmi dobrá dopravní dostupnost PID bus č. 374 s dojezdem do 29 min na metro trasa C Kobylisy. Zastávka se nachází 2 min od domu.

Možnost financování koupě pomocí hypotéčního úvěru, s jehož vyřízením Vám velmi rádi pomohou naši finanční specialisté.

Zavolejte mi: