PRODÁNO – Chalupa 4+1 Horní Řepčice, okres Litoměřice

  • 6. 6. 2020

Exkluzivní nabídka vybavené roubené chalupy, v překrásné oblasti Chráněné krajinné oblasti Českého středohoří.

V přízemí je k dipozici vstupní chodba, prostorná kuchyň s jídelním koutem, dva pokoje, sklad, koupelna se sprchovým koutem, prádelna a samostatná toaleta.

V patře jsou k dispozici dvě ložnice, chodba, výstup na ochoz a sklad.

Mimořádně prostorná půda nabízí možnost vybudování dalších obytných prostor.

Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler s dostatečnou kapacitou.

Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva, která jsou v každé místnosti, v přízemí je k dispozici i otevřený krb. Na pozemku je umístěna prostorná garáž s veškerou výbavou pro „Do it yourself – udělej si sám.
Stavba je napojena na obecní vodovod, odpad je sveden do jímky. Možnost využití vlastní studny s dostatečným sloupcem vody, kterou oceníte v letě pro osvěžení nebo zálivku.

Na dům navazuje zastřešená terasa s příjemným posezením a grilem.

Na pozemku je k dispozici prostorná garáž s veškerou výbavou nářadí pro „Do it yourself“ – udělej si sám.

Veškerá občanská vybavenost je dostupná v nedalekých Litoměřicích, které jsou vzdáleny do 10 min jízdy autem. Najdete tu veškeré nákupní možnosti -Kaufland, Albert, Penny Market, Lidl, Hecht – zahradní technika, lékaře, atd..

Pokud si budete chtít odpočinout od práce, okolí nabízí nespočet možností k volnočasovým aktivitám. V letních měsících oceníte 13 min vzdálené Žernosecké jezero, s možností koupání a vodních sportů, zámek Ploskovice do 6 min, Muzeum čertů v Úštěku 10 min, Rozhledna Hořidla 4 min, Brána Čech (Porta Bohemica) 21 min a nespočet dalších možností. Pokud dostanete chuť posedět na promenádě v Drážďanech, budete na místě do 75 min.

Užijte si už tuto letní sezónu na vlastní chalupě.

Zavolejte mi: