PRODÁNO – Rodinný dům 3+1/3xB/T/G Čeřenice, okres Benešov

  • 19. 4. 2020

Dovoluji si Vám exluzivně nabídnout rodinný dům v malebné přírodě Posázaví, který se nachází nedaleko hradu Český Šternberk, s dojezdem Praha – Chodov do 35 min.

Přízemí domu disponuje vstupní chodbou, prostorným obývacím pokojem s krbem, kuchyní, jídelnou, koupelnou se sprchovým koutem, závěsnou toaletou a pračkou, garáží s vjezdovými vraty na dálkové ovládání. Z obývacího pokoje a kuchyně je výstup na prosluněnou terasu.

V patře, které je propojeno samonosným dřevěným schodištěm, je k dispozici prostorná chodba s atriem pro hosty, dvě ložnice s vlastními balkony, hlavní koupelna s vanou, sprchovým koutem a závěsnou toaletou, rovněž s výstupem na vlastní balkon.

Dům působí velice vzdušně a je krásně prosvětlen dřevěnými Euro okny a střešními okny Velux se zatmíváním.

Pro stavbu byly použity velmi kvalitní materiály – zdící systém Porotherm, střešní tašky Bramac, italská designová dlažba, dřevěné dvěře s obložkami, kvalitní plovoucí podlahy, komín Schiedel, apod.

Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěn elektro kotlem, voda je k dispozici z vlastní studny a odpad je sveden do 15 m3 jímky. Tato technická řešení Vám garantují provoz s minimálními náklady.

Dům je situován do horní části mírně svažitého nadstandardního pozemku, na kterém můžete bez problémů vybudovat stáj, bazén nebo tenisový kurt, popř. rozdělit na více pozemků a ty odprodat. K pozemku je přivedena elektro přípojka s dostečnou kapacitou i pro tuto variantu.

Okolí úžasných lesů a řeky Sázavy nabízí nespočet možností volnočasových aktivit – koupání, rybaření, houbaření, cyklistiku, půjčovnu lodí nebo jen lenošení na terase.

Vzhledem k dostupnosti je možné dům užívat k trvalému rodinnému bydlení nebo k víkendové rekreaci. Veškerou nabídku služeb naleznete v nedaleké obci Sázava cca 10 min.

Pro bezpečnou prohlídku v rámci opatření Covid-19 mě neváhejte kontaktovat.

Děkuji a těším se na Vás. 🙂

Průkaz energetické náročnosti budovy je ve zpracování. Předpokládaná třída „C“.

Zavolejte mi: