PRODÁNO – Rodinný dům Slunečná, Králův Dvůr, okres Beroun

  • 16. 4. 2020

Exkluzivní nabídka rodinného domu, který se nachází v klidné oblasti Králova Dvora s volným výhledem na úžasné okolí. Dům je situován na vrcholu svažitého terénu a disponuje dvěmi podlažími: V 1. NP je k dispozici vstupní chodba, prostorný obývací pokoj s výstupem na terasu a zahradu, kuchyně se základní výbavou kvalitních vestavěných spotřebičů, jídelní kout, dále šatna s precizními vestavěnými skříněmi a samostatná toaleta. Ve 2 NP jsou k dispozici tři ložníce 20,5; 16,5 a 12,4 m2, které jsou prosvětleny střešními okny Velux, dále koupelna 13,5 m2 s vanou a závěsnou toaletou.

Vedle domu je k dispozici altán s posezením, zahradním grilem, který oceníte při posezení s rodinou nebo přáteli. V interiéru domu byly použity velmi kvalitní materiály podlah, interiérových dveří, vč. obložek i sanitární techniky. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje úsporný plynový kondenzační kotel Buderus.

Do terénu je zasazena prostorná dvougaráž s kvalitními posuvnými vraty Hermann na dálkové ovládání. Na střeše garáže vznikla prostorná terasa se zatravněním, úžasným soukromím a krásným výhledem do okolní krajiny Brdských vrchů a údolí řeky Litavky. Zalévání je zajištěno z jímky na dešťovou vodu. Celý dům je oplocen kvalitním kovaným plotem na zakázku. Bezpečnost domu zajišťuje napojení na CPO.

V bezprostředním okolí domu je veškerá nabídka občanské vybavenosti- Lidl, Albert, OBI, lékárna Dr. Max, bankomaty, benzinové pumpy, sportovní areál. Poliklinika Králův Dvůr nabízí lékařskou péči praktiků, dětských a očních lekařů, stomatologie apod. Další specializace jsou k dispozici v Nemocnici Beroun s vyhlášeným rehabilitačním centrem. Oblast umožňuje vynikající spojení s metropolí do 20 min autem s nájezdem na D5, autobusem ze zastávky Králův Dvůr U zámku s dojezdem cca 30 min metro trasa B Nové Butovice.

V případě zájmu o osobní prohlídku mě neváhejte kontaktovat. Děkuji a těším se na Vás. 🙂

Zavolejte mi: