PRODÁNO – Rekreační dům 4 + kk/T Chyňava, okres Beroun

  • 22. 6. 2021

Exkluzivní nabídka precizní dřevostavby domu pro rodinnou rekreaci i trvalé bydlení ve vyhledávané oblasti Berounska, situovaného do křivoklátských lesů, nedaleko obce Chyňava, s možností celoročního užívání. Nemovitost byla budována s důrazem na kvalitu zpracování, je koncipována jako difuzně otevřená s požadavkem na minimální energetickou náročnost.

V 1. NP je k dispozici prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je vybaven základními vestavěnými spotřebiči. Dále je k dispozici vstupní chodba, koupelna s vanou a umývadlem, samostatná toaleta a spíž. Z obývacího pokoje je výstup na terasu.

Podkroví disponuje dvěma neprůchozími pokoji, atriem s francouzským oknem a šatnou.

Podlaží jsou propojena dřevěným samonosným schodištěm z masivu. Vytápění zajišťují krbová varná kamna, která jsou umístěna v prostoru kuchyně s podporou elektrických přímotopů v podkroví. V koupelně a části obývacího pokoje je podlahové vytápění. Ohřev teplé vody je řešen elektrickým bojlerem o objemu 160 l. Voda je čerpána z vlastní kopané studny, která má dostatečnou zásobu. Odpad je sveden do vlastní biologické čistírny odpadních splaškových vod.

Stavba je zasazena do lehce svažitého terénu, zdivo je založeno částečně na stávajícím kamenném soklu se sklepem, s navazující armovanou betonovou základovou deskou s hydroizolační vrstvou a ochranou mazaninou.

Kvalitní plastová okna s izolačním dvojsklem dodávají interiéru domu maximální světlost. Vnější plášť domu je obložen smrkovými palubkami, které jsou naimpregnovány kvalitním lakem zn. Osmo, s odstínem modřínu, který garantuje dlouhou životnost a stálost barvy.

Na parcele je vlastní parkovací stání s vjezdovými vraty a kolna.

Pokud hledáte lukrativní dům k celoroční rekreaci i trvalému bydlení, s dojezdem cca 35 min z centra Prahy, neváhejte mě kontaktovat a následně si dohodneme vhodný termín osobní prohlídky. Děkuji a těším se na Vás. 🙂

Zavolejte mi: