PRODÁNO – Loft U libeňského pivovaru, Praha 8 Libeň

  • 13. 1. 2022

Hledáte možnost atraktivního bydlení s minimálními provozními náklady? Pokud ano, využijte této mimořádné příležitosti ke koupi nízkoenergetického loftového bytu v mimořádně úspěšném developerském projektu X-LOFT.

Dispozice nabízí ve spodním patře předsíň s vestavěnou skříní, koupelnu s vanou, umývadlem a závěsnou toaletou, obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je vybaven vestavěnými úspornými spotřebiči. Z obývacího pokoje výstup na balkon 4,3 m2 s posezením a výhledem do vnitřního udržovaného dvora. Moderním designovým schodištěm vstoupíte na galerii, která je využívána jako ložnice.

Byt je mimořádně světlý, je mj. vybaven předokenní žaluzií a větracím oknem na dálková ovládání. Při realizaci projektu byly použity kvalitní zařizovací předměty s nadčasovým designem, vč. velkoformátových obkladů. Okna s izolačními trojskly, vlastní moderní plynová kotelna, střešní solární kolektory a další nízkoenergetické prvky garantují maximální hospodárnost provozu tohoto bytu. Součástí kupní ceny je i sklepní kóje o výměře 2 m2, která se nachází v – 1.PP.

Lokalita nabízí veškerou vybavenost, mj. Thomayerovy sady s krásnými cyklostezkami podél Vltavy a další neomezené možnosti volnočasových aktivit. Vynikající dostupnost do centra města – metro trasa B Palmovka, tramvaj 3, 10 v bezprostřední blízkosti domu.

Víte o lepší nabídce krásného a klidného bydlení? Pokud ne, těším se na setkání s Vámi při osobní prohlídce, kterou Vám s potěšením zajistím, podle Vašich časových možností. Děkuji a těším se na Vás. 🙂

Zavolejte mi: