PRODÁNO – Chata Roztocká Zdiby Brnky, okres Praha – východ

  • 28. 4. 2022

Exkluzivní nabídka zděné chaty, která prošla kompletní rekonstrukci, která se nachází v atraktivní rekreační lokalitě Zdiby – Brnky, jen pár minut od Vltavy a cyklostezky vedoucí z Tróje až do Kralup nad Vltavou.
Stavba je umístěna na členitém pozemku, který je orientován na jižní stranu, a nabízí naprosto komfortní soukromí.

V přízemí chaty je k dispozici obývací pokoj s výstupem na terasu, kuchyň, jídelna a sprchový kout. V podkroví je prostorná ložnice s výstupem na balkon.

Pozemkem protéká potůček, který znásobuje kouzlo tohoto místa. K dispozici je rovněž altán s grilem a posezením nebo bazén s vlastní filtrací pro stálou kvalitu vody. Toaleta je řešena s ekologickým spalováním, bez potřeby použití vody. Objekt je napojen na veřejný vodovod a elektřinu. Pokud Vás baví kutilství, je tu i prostorná dílna.

Nemovitost se prodává s kompletním vybavením.

Lokalita nabízí nejen spoustu volnočasových aktivit, jako např. kolo, inline brusle, ale pohodlně dojedete i do nedaleké ZOO, Botanické zahrady, apod. Pokud se Vám zasteskne po centru města, Václavské náměstí je v dosahu do 30 min jízdy autem. Pro přepravu na Prahu 6 je možné využít nedaleký přívoz Klecánky – Roztoky.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat, a velmi rád Vám zprostředkuji vhodný termín prohlídky.

Děkuji a těším se na Vás. 🙂

Zavolejte mi: