PRODÁNO – Byt 3 + 1, Kolínská, Praha – Vinohrady

  • 8. 8. 2019

Exkluzivní nabídka bytové jednotky, která se nachází ve třetím patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu na nároží ulic Kolínská a Slezská, v samém centru prestižní a mimořádně vyhledávané městské části Vinohrady.

Byt je po kompletní rekonstrukci – nová špaletová dřevěná okna, podlahy, rozvody elektro, odpady a voda, deskové designové radiátory, nová kuchyňská linka s vestavěnými špičkovým spotřebiči Siemens (myčka, indukční sklokeramická deska, multifunkční trouba, mikrovlnná trouba a odsavač par), kvalitní dřez Franke, pro umístění lednice amerického typu je připraven stavební otvor s veškerými přívody.

Byt dále disponuje prostorným obývacím pokojem, ložnicí, pokojem – pracovnou, jídelnou, koupelnou se sprchovým koutem, závěsnou toaletou a bidetem, šatnou, samostatnou toaletou a vstupní chodbou. Dveřní otvory jsou osazeny dýhovanými obložkami s kombinací plných a prosklených dveří.

Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěn plynovým kotlem Junkers, s velmi nízkými provozními náklady.
K bytu náleží sklep v – 1.PP o ploše 10 m2, který je započten do celkové plochy bytu, a dále balkon v mezipatře, orientovaný do klidného vnitrobloku.

Mimořádná občanská vybavenost nabízí veškeré možnosti, které náročný moderní životní styl vyžaduje – divadla, parky, obchodní centrum Flóra, Vinohradská tržnice, špičkové restaurace a zábavní kluby, školky, školy, gymnázia, odborné školy, apod.

Výborné napojení na MHD – tramvajová zastávka Perunova (Korunní ul.) nebo Radhošťská (Vinohradská ul), metro trasa A Flóra, Náměstí Míru nebo Jiřího z Poděbrad, vše v bezproblémové pěší dostupnosti.

Zavolejte mi: