PRODÁNO – Rodinný dům 6 + kk/T Tuchoměřická, Horoměřice, okres Praha – západ

  • 8. 8. 2019

Exkluzivní nabídka novostavby dvoupodlažního rodinného domu v rezidenční části obce Horoměřice.
V 1. NP – vstupní chodba, technická místnost, prostorný obývací pokoj s výstupem na terasu, kuchyňský kout s veškerou výbavou vestavěných spotřebičů, komora, dvě ložnice, koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta.

Ve 2. NP atrium, obývací pokoj s kuchyňským koutem a výstupem na terasu, dvě ložnice, koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem a samostatná toaleta.

Dům je koncipován na možnost dvougeneračního bydlení.

Vytápění a ohřev vody je zajištěn úsporným kondenzačním plynovým kotlem Junkers se zásobníkem dostatečné kapacity teplé vody.

Okolí obce se na jižní straně svažuje v údolí Šáreckého potoka, na východě je ohraničena údolím Vltavy, na severu se terén svažuje k Únětickému potoku.

Výborné napojení na MHD, bus 316, 356 do 9 min metro trasa A Bořislavka, dále na městský okruh a také vynikající dostupnost letiště Václava Havla.

V obci je základní škola pro 2. stupeň, nově vybudovaná mateřská škola, zdravotní středisko, lékárna, veterinární klinika, pošta, knihovna, obchody s potravinami i spotřebním zbožím, několik autoservisů, hostinců a sportovních zařízení, hotel, stanice technické kontroly apod.

V nedalekých Nebušicích je Mezinárodní škola v Praze (International school of Prague), která byla založena v roce 1948 a je jedinou mezinárodně akreditovanou školou v České republice. Studuje tu více než 750 studentů od 3 do 19 let z 58 zemí světa.

Zavolejte mi: