PRODÁNO – Rodinný dům 5+1 Štolmířská, Český Brod, okres Kolín, Středočeský kraj

  • 8. 8. 2019

Přemýšlíte o výměně bydlení na pražském sídlišti za klidný život ve Středočeském kraji, s výbornou dostupností do centra města? Jestli ano, tak právě pro Vás je určena tato exkluzivní nabídka rodinného domu, po rozsáhlé rekonstrukci z r. 2015, při které byla realizována mj. výměněna oken, nové podlahy, vč. nivelačních stěrek, revitalizace střechy vč.klempířských prvků, nová kuchyňská linka se základní výbavou vestavěných spotřebičů, samonosné schodiště z masivu, propojující jednotlivá podlaží.

V přízemí domu je k dispozici vstupní hala, prostorný obývací pokoj s novými parketami a krbem, kuchyň s jídelnou a výstupem na terasu, pracovna, spíž a toaleta.

V patře jsou k dipozici tři ložnice, hlavní koupelna se sprchovým koutem a toaletou, komora a lodžie.

V suterénu domu je prostorná garáž, prádelna, sklad potravin, dílna, sušárna. Tuto část domu je možné přebudovat popř. na domácí wellnes.

Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem, který je pravidelně revidován., Ohřev teplé vody elektrickým bojlerem s dostatečnou kapacitou pro početnější rodinu.

Nemovitost je napojena na veškeré sítě, vč. obecního vodovodu a kanalizace.

Dům je situován do vilové čtvrti s naprostým klidem a soukromím.

Město Český Brod nabízí velmi nadstandardní občanskou vybavenost, mj. školky, základní školy, gymnázium, supermarkety Billa, Penny a Lidl.

Výborná dopravní dostupnost do centra Prahy, např. Hl. nádraží spěšným vlakem za 25 min, Masarykovo nádraží osobním vlakem za 35 min, autem do Centra Černý Most za 25 min. V době dopravní špičky jezdí vlaky každých 15. min.

Možnost financování koupě hypotéčním úvěrem, s jehož zajištěním Vám pomohou naši finanční specialisté.

Zavolejte mi: