Realitní blog

Vytvoříme virtuální prohlídku s nabídkou vaší nemovitosti

  • 24. 4. 2018

Jak virtuální prohlídka usnadní prodej vaší nemovitosti, a kdy má vůbec smysl?

Virtuální prohlídku nemá smysl připravovat na každou nemovitost.

V některých případech je však neocenitelná. Kdy?

  1. Představte si, že v bytě či rodinném domě, který chcete prodat, bydlíte. Prohlídky s potenciálními kupci jsou vždy zásahem do vašeho soukromí a pro některé majitele je takový zásah do soukromí krajně nepříjemný. Prodej nemovitosti není otázka týdne, někdy prodej trvá i několik měsíců, vaši nemovitost mohou navštívit i desítky zájemců a váš domov se stává veřejným prostranstvím. Virtuální prohlídka poskytne potenciálním zájemcům o koupi dobrý přehled o vaši nemovitosti, tím pomůže snížit počet prohlídek a tedy výrazně snížit zásah do vašeho soukromí.
  2. Je vaše nemovitost velká a atypická? V takových případech je pro mnoho zájemců těžké si ji představit, a to i přesto, že váš realitní makléř udělá kvalitní fotodokumentaci včetně přehledných půdorysů. Virtuální prohlídka sníží počet neúspěšných prohlídek a pomůže kupcům v rozhodování. Šetří tak čas prodávajícího (pokud, na prohlídkách chce být), kupujícího i realitního makléře.

Virtuální prohlídka je tedy skvělý způsob jak prodat nemovitost, ve které stále bydlíte nebo která je atypická.

Kdy naopak nemá smysl dělat virtuální prohlídku?

U malých bytů nebo bytů, které si případní kupci dokážou snadno představit. Máte klasický byt 3+1 v panelovém domě na sídlišti, kterých je po městě tisíce? Takové byty si dokážou kupci snadno představit, nejen z fotografií a půdorysů, ale i tím, že dost pravděpodobně v nějakém srovnatelném již byli. Virtuální prohlídka v takových případech nedává smysl.

Jak virtuální prohlídky propagujeme

Virtuální prohlídky propagujeme na internetu na stránkách www.re-max.cz a dalších realitních portálech, které tuto službu nabízejí, na Facebooku a prostřednictvím bannerových kampaní s cílením na lidi, kteří vyhledávají podobné nemovitosti na internetu.

Virtuální prohlídku nabízíme prodávajícím, jako standardní součást našich realitních služeb u všech nemovitostí, které jsou pro virtuální prohlídku vhodné, především větší, reprezentativní a atypické nemovitosti. Máte zájem svou nemovitost úspěšně prodat a chcete také udělat virtuální prohlídku?

Chcete také úspěšně prodat svou nemovitost?

Připravíme virtuální prohlídku vaší nemovitosti a pro její prodej uděláme mnohem více, než si dokážete představit.

Příspěvek Vytvoříme virtuální prohlídku s nabídkou vaší nemovitosti pochází z RE/MAX Alfa, Praha

Zavolejte mi: