PRODÁNO – Rodinný dvougenerační dům 180 m2 pozemek 392 m2 J. Nerudy Jeneč

  • 16. 12. 2018

Jednalo se o nabídku dvougeneračního udržovaného domu v klidné části obce Jeneč, s výbornou dopravní dostupností metropole a letiště Václava Havla.

V přízemí domu byla k dispozici bytová jednotka 2+1, která disponovala prostornou kuchyní s jídelnou, obývacím pokojem, ložnicí, koupelnou s vanou a sprchovým koutem, samostatnou toaletou, šatnou a předsíní.

V patře domu byl k dispoziciu byt 3+kk – obývací pokoj s kuchyní, ložnice, dětský pokoj, koupelna s vanou, samostatné WC a komora.

Dům byl částečně podsklepen a v tomto prostoru byla umístěna kotelna na tuhá paliva, jako alternativní možnost vytápění.

Dům byl postupně stavebními úpravami rozšiřován, v roce 1970 se realizovalo rozšíření přízemí o kuchyň, koupelnu a šatnu.

V roce 1975 se vybudovalo patro, kde přibyla kuchyň, obývací pokoj, koupelna, WC a spíž.

V roce 2010 došlo ke kompletní výměně původních oken za dřevěná euro okna, vč. žaluzií.

Dům bylk napojen na veškeré sítě – obecní vodovod, kanalizace, vytápění plynovým kotlem, ohřev teplé vody elektrickými bojlery. Voda pro užitkové použití byla čerpána z vlastní studny, což umožňovalo docílit velmi významné úspory nákladů na provoz domu.

V bezprostřední blízkosti domu byl Panský rybník, který prošel kompletní revitalizací. Okolí obce nabízelo spoustu možností pro cyklisty – Křivoklátské okruhy, vyznavači golfu najdou vynikající zázemí v Golf klubu Botanika Horní Bezděkov – 10 km od domu.

Obec byla velmi dobře dostupná – napojení na D6 Karlovy Vary/Praha a následně na městský okruh. Hojně je také využíváno vlakové spojení s dojezdem do 15 min do stanici metra A Nádraží Veleslavín.

Zavolejte mi: