PRODÁNO – Byt 6+kk/B Zámecký vrch Karlovy Vary

  • 30. 10. 2018

Exkluzivní nabídka bytové jednotky v samém lázeňském centru Karlových Varů, která se nachází v 5. a 6. nadzemním podlaží nově vybudovaného činžovního domu, u kterého byla zachována pouze čelní zeď s ohledem splnění podmínek památkově chráněné stavby.

V 5. nadzemním podlaží bytu je k dispozici prostorná vstupní chodba, dvě ložnice, hlavní koupelna s vanou, závěsnou toaletou a bidetem, samostatná toaleta, welness zóna s infra saunou, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je kompletně vybaven špičkovými vestavěnými spotřebiči Siemens. Z obývacího pokoje je výstup na prostorný balkon, který je situován do klidného vnitro bloku.

V 6. nadzemním podlaží jsou k dispozici dvě ložnice, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a šatna.
Patra jsou propojena samonosným dřevěným schodištěm z masivu.

Součástí prodejní ceny je veškeré vybavení.

V domě je moderní výtah Schindler, který Vás pohodlně vyveze ke vstupním dveřím bytu.

Karlovy Vary nabízejí nejen vyhlášené lázeňské procedury a péči, ale také mnoho volnočasových aktivit, např. moderní Golf a Resort klub Cihelny s vynikajícím 18. jamkovým hřištěm, dostihové závodiště, členité cyklostezky a v zimních měsících upravené běžecké tratě a nedaleký skiareál Boží Dar s dojedem cca 25 min. od domu. Je tu také spousta luxusních restaurací s vyhlášenou gastronomií a značkových obchodů, které Vás překvapí neuvěřitelnou nabídkou i příznivými cenami.

Zavolejte mi: