Mezonet 3 + kk Boleslavská Praha Vinohrady

  • 25. 5. 2023

Exkluzivní nabídka dvoupodlažního mezonetového bytu, který Vám naplno umožní vychutnávat přednosti bydlení na pražských Vinohradech, ale také bude díky vybavení novými smart spotřebiči garantovat nízké provozní náklady na jeho provoz.

V přízemí je k dispozici vstupní chodba, prostorný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem o celkové výměře 49,3 m2. Linka je vybavena nejmodernějšími vestavnými spotřebiči Bosch a Electrolux třídy A+++. Orientace pokoje na JZ Vám garantuje maximální světlost po většinu dne.

Dále je v této části bytu koupelna se sprchovým koutem a technická místnost, ve které je umístěn nástěnný plynový kondenzační kotel Viessmann Vitodens 100-W se zásobníkem teplé vody 120 l a oběhovým čerpadlem, který Vám splní všechny požadované parametry současnosti. Kotel je mj. vybaven topnou plochou Inox-Radial z nerezové oceli, která garantuje spolehlivost a zaručuje trvale vysoký stupeň využití spalného tepla.

Kombinace dubových dřevěných parket s interiérovými dveřmi v obdobném dekoru a kvalitní španělskou dlažbou v chodbě bude na Vás působit velmi nadčasově a útulně.

V patře, které je propojeno samonosným schodištěm z dubového masivu, naleznete dětský pokoj 18,1 m2, master ložnici 26.1 m2 s šatnou 4,8 m2 a výstupem na terasu 9 m2, která je orientována do klidného vnitro bloku. Dále je k dispozici prostorná koupelna s kvalitními obklady, vč. sanitární techniky, šatna a spojovací chodba.

Osazení střešních oken Velux zvyšuje energetickou úspornost a komfort bydlení. Díky výjimečnému trojsklu, inovativní ThermoTechnologyTM a speciálnímu těsnění mají vynikající izolační vlastnosti a garanci nízkých nákladů na vytápění.

Pro maximální komfort v této části byl nainstalován prémiový model chlazení a vytápění Toshiba Daiseikai 9 s nadčasovým designem a parametry tepelného čerpadla, poskytující uživateli plnou pohodu a maximální účinnost A+++, vše té nejvyšší úrovně. Plazmový aktivní filtrační systém vzduchu ocení nejen alergici. 3D výdech vzduchu je jednou z mnoha funkcí, které splní téměř každé přání.

Bezprostřední okolí Vám splní veškeré nároky na občanskou vybavenost, neomezené nákupní možnosti v NC Atrium Flóra, kulturní vyžití v kinosálech NC Cinema City, vč. IMAX disponující moderními technologiemi 3D a 4DX. Pro zábavu a gastronomické zážitky můžete využít mnoho restaurací a barů, rovněž oceníte blízkost náměstí Jiřího z Poděbrad s vyhlášenými kavárnami a farmářskými trhy.
Blízkost metra trasy A Flóra a tramvajových linek Vám umožní bezproblémové spojení s centrem metropole a dalšími pražskými městskými částmi.

Řešení dlouhodobého parkování je možné v areálu podzemních garážích areálu Korunní Dvůr nebo NC Flóra.

Pro zajištění financování koupě je možné využít převzetí stávajícího hypotéčního úvěru v aktuální částce 3 800 000,- Kč a úrokovou sazbou 2,14% (fixace 7 let) u České spořitelny, která Vám garantuje tyto podmínky. O další dofinancování jsou připraveni postarat se naši finanční specialisté.

Děkuji a těším se na setkání s Vámi. 🙂

Zavolejte mi: