Dům pro rodinnou rekreaci Na výsluní, Zdiby – Brnky, okres Praha – východ

  • 15. 5. 2023

Exkluzivní nabídka zděného domu pro rodinnou rekreaci, ale i k trvalému bydlení, který se nachází v atraktivní lokalitě Zdiby – Brnky, jen pár minut od Vltavy a cyklostezky vedoucí z Tróje až do Kralup nad Vltavou.

Současný technický stav nemovitosti je určen ke kompletní rekonstrukci, popř. k demolici a výstavbě rodinného domu v souladu s místními podmínkami.

Regulativ územně plánovací dokumentace zahrnuje tuto oblast do skupiny BI – Bydlení individuální s přípustným využitím bydlení v rodinných domech s parametry koeficientu zastavěnosti 25% plochy pozemku a výškovou hladinou 8 m. Parkováni je nutné řešit na vlastním pozemku v rozsahu 1 parkovací místo na jednu bytovou jednotku.

Stavba je umístěna na rovinatém pozemku, který je orientován na jihozápad a nabízí mimořádné možnosti klidného bydlení.

K domu jsou přivedeny základní inženýrské sítě – elektřina s jističem 3x25A, obecní vodovod a tlaková kanalizace.

Lokalita nabízí nejen spoustu volnočasavých aktivit, jako např. kolo, inline brusle, ale pohodlně dojedete i do nedaleké ZOO, Botanické zahrady, apod. Pokud se Vám zasteskne po centru města, Václavské náměstí je v dosahu do 30 min jízdy autem. Pro přepravu na Prahu 6 je možné využít nedaleký přívoz Klecánky – Roztoky.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat, a velmi rád Vám zprostředkuji vhodný termín osobní prohlídky.

Děkuji a těším se na Vás. 🙂

Zavolejte mi: