Byt 4 + kk Šmilovského Praha 2 Vinohrady

  • 3. 6. 2023

Exkluzivní nabídka bytové jednotky po kompletní rekonstrukci, která se nachází v klidné části pražských Vinohrad a bezprostřední blízkosti Havlíčkových sadů neboli Grébovky.

V bytě proběhla rozsáhlá rekonstrukce – výměna oken, nové rozvody elektro, vody, topení a plynu, vinylové podlahy, interiérové dveře z masivu, vinylové podlahy, koupelny s kvalitními sprchovými kouty.
Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěno úsporným plynovým kotlem, který je pravidelně revidován, za účelem spolehlivého a bezpečného provozu.

Byt je aktuálně uzpůsoben pro dvougenerační užití 2 x 2+kk s kuchyňským koutem, vlastním koupelnou a toaletou, popř. část je možné pronajímat nebo jako celek využít pro vícečlennou rodinu, kde všichni naleznou svůj klid a soukromí.

Dům rovněž prošel rozsáhlou rekonstrukcí – výměna stoupaček odpadů, elektro, vody a plynu, výmalba vnitřních prostor, nový vstupní portál s elektronickými zvonky, výtah, fasáda, atd.

Dům spravuje velmi dobře fungující nezadlužené SVJ, což je zřetelné hned při prvním vstupu do domu.
Lokalita garantuje velmi klidné bydlení, širokou nabídku občanské vybavenosti, která je v pěší dostupnosti, popř. je možné využít tramvajovou zastávku Jana Masaryka s dojezdem 2 minuty Náměstí Míru s přestupem metro trasa A nebo 4 min I.P. Pavlova s napojením na trasu C.

Rodiče s dětmi, popř. milovníci aktivního způsobu života ocení neomezené možnosti vyžití v navazujícím parku Grébovka o rozloze 11 hektarů, kde jsou k dispozici dětská hřiště, kavárny, nebo trasy na ranní nebo večerní procházku či jogging.

Byt nevykazuje žádné právní vady a lze financovat hypotéčním úvěrem, s jehož zajištěním Vám pomohou naši finanční specialisté.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat, a velmi rád Vám zajistím vhodný termín osobní prohlídky.

Děkuji a těším se na Vás.:-)

Zavolejte mi: